Szczegółowe informacje o firmie ...


1.CENTRUM MEDYCYNY NATURALNEJ VOL-MAL-BIOMED - GENERALNY PRZEDSTAWICIEL ESSIAC®
42-200 Częstochowa
Potrkowska 29   / wcześniej, w latach 90-tych na ul. Okólnej 81a
tel. 34 361-00-42 tel. 502-167-202
Czynne : pon.-pt. od 9.00 do 18.00
Url : www.vol-mal.com.pl
www.essiac.pl
www.original.essiac.pl (strona w języku angielskim, niemieckim i rosyjskim)

Chciałeś rzucić palenie? To Ci się chwali!
Żujesz więc nikotynową gumę, przyklejasz na skórę nikotynowe plastry... Niestety, jedyny efekt widzisz w stopniowo odchudzającym się portfelu...


Jeśli nadal trwasz w chwalebnym zamiarze wyzwolenia się z nałogu zapraszamy do nas. Terapie biorezonansowe oparte na medycynie naturalnej są bezbolesne i skuteczne.

Rzuć palenie jednorazowo!


… Odwyk palenia - terapia antynikotynowa - (papierosy, fajki, cygara, e-papierosy (liquid)) likwiduje głód nikotynowy, co pozwala przejść próbę odstawienia papierosów w sposób bezpieczny dla organizmu, komfortowy, łagodny, bez nieprzyjemnych doznań. Jednocześnie pomaga odtruć organizm ze szkodliwych złogów nagromadzonych w nim w efekcie wdychania dymu tytoniowego.

Bez względu na staż palenia jak też ilość i jakość wypalanych papierosów metoda ta jest tak skuteczna, że wystarczy JEDEN zabieg. Najczęściej już po zabiegu, a czasami następnego dnia rano, chęci palenia już nie ma.

Zabieg ułatwia w sposób bezbolesny dla Ciebie rozstanie się z nałogiem, czyniąc to rozstanie bardzo łatwym (bez potrzeby „siedzenia” w lodówce, bez bycia nieznośnym dla otoczenia i inne).

Nie pal!


Ta niekonwencjonalna metoda jest skuteczna, naturalna, w ostatecznym rozrachunku tańsza i bez ubocznego działania. Po terapii antynikotynowej wszystko inaczej zaczyna smakować, wreszcie czujesz zapachy, które zdążyłeś zapomnieć... Masz lepszą kondycję, dobre samopoczucie i … więcej zdrowia. Są to na pewno dodatkowe argumenty, aby skończyć z nałogiem.

Możesz odruchowo sięgać jeszcze w miejsca, w których przechowywane były papierosy, lecz odruch ten będzie słabnąć z każdym dniem, a po kilku dniach ustąpi zupełnie. Dlatego, aby nie paść ofiarą własnego odruchu wszelkie posiadane papierosy należy wyrzucić, a w to miejsce umieścić środki zastępcze np.: surowe i suszone jabłka, surową marchewkę, wodę - dla bezpieczniejszego i łatwiejszego wygaszania odruchu.

Ważnym jest fakt, iż efekt utrzymuje się nawet w towarzystwie osób palących. Bierne palenie jest równie szkodliwe ale i nie wyzwala potrzeby zapalenia. Części z byłych palaczy dym papierosowy po prostu przeszkadza.

Pamiętaj, że niepalącym nałogowcem zostaniesz do końca życia. Jeżeli kiedykolwiek (czas tutaj nie ma znaczenia – rok, 5 lat, 15 lat bądź też i więcej) czynnie dostarczysz nikotynę do organizmu z normalnego papierosa, e-papierosa, tabletek zawierających nikotynę terapeutyczną - wówczas to spowodujesz nawrót nałogu nikotynowego.

Oferujemy i polecamy:


… Skuteczną pomoc w zwalczaniu nałogów – alkohol (wódka, wino, piwo), kawa, mocna herbata, leki i środki farmakologiczne, słodycze, coca- cola, objadanie się, narkotyki, …

Nałóg (szczególnie alkohol, narkotyki ...) wpływa destrukcyjnie nie tylko na zdrowie osoby uzależnionej, ale również na zachowania społeczne. Z uzależnienia mogą wynikać kłopoty w pracy, rozpad związku małżeńskiego lub innej struktury o charakterze rodzinnym, zanik więzi rodzic–dziecko czy dziecko–dziecko. Uzależnienia bywają również często przyczyną zachowań o charakterze kryminogennym.

http://www.vol-mal.com.pl/uslugi_medyczne/nalogi/
http://www.vol-mal.com.pl/uslugi_medyczne/inne_nalogi/Niech Wszyscy Są i Będą Zawsze Szczęśliwi!
Zasługujemy na to !

* * *

Jeśli wiosną męczą Cię: uporczywy katar, kaszel, łzawienie oczu...
Jeśli miewasz napady duszności …
Jeśli nękają Cię swędzące wysypki skórne...
Jeśli, przede wszystkim masz dość małej skuteczności dotychczasowego leczenia – przyjdź do Centrum Medycyny Naturalnej w Częstochowie

http://www.vol-mal.com.pl/uslugi_medyczne/alergia/


… Wykonamy testy alergiczne

-  bez ograniczeń wiekowych
-  szybko
-  komputerowo
-  bezinwazyjnie
-  bezboleśnie
-  wynik na tej samej wizycie

http://www.vol-mal.com.pl/uslugi_medyczne/alergia/alegria_testy_alergiczne/


… Wdrożymy odczulanie

-  skuteczne
-  trwałe
-  bez leków
-  przywrócimy Ci zdolność normalnego funkcjonowania, dobre samopoczucie, radość życia.

http://www.vol-mal.com.pl/uslugi_medyczne/alergia/alergia_odczulanie/


... Wykonamy Terapie BRT

-  przeciwbólowe
-  stymulujące procesy regeneracyjne, odpornościowe organizmu
-  przeciwzapalne, schorzenia natury chronicznej.., bez leków

Terapie BRT uzupełniają i wspomagają farmakoterapię. Są bezpieczne, pozbawione niekorzystnego działania ubocznego. Działają odtruwająco, odmładzająco, relaksacyjnie.

http://www.vol-mal.com.pl/uslugi_medyczne/terapie_biorezonansowe/
http://www.vol-mal.com.pl/uslugi_medyczne/biorezonans_informacja/... Wykryjemy i zlikwidujemy pasożyty - robaki, bakterie, wirusy, grzyby pleśniowe... więcej informacji → http://www.vol-mal.com.pl/uslugi_medyczne/patogeny/


... Pomożemy przy Boreliozie - wykrywanie i pomoc w likwidowaniu krętka Borrelii za pomocą specjalistycznej aparatury, która zatrzymuje choroby związane z obecnością tego pasożyta.

http://www.vol-mal.com.pl/uslugi_medyczne/patogeny/borelioza/


... Wykonamy Masaż – na łóżku CERAGEM, odblokowanie kanałów energetycznych, rozluźnienie mięśni skupionych wokół kręgosłupa, poprawa krążenia krwi, relaks i odprężenie całego ciała.

http://www.vol-mal.com.pl/uslugi_medyczne/masaz_leczniczy/


Układ immunologiczny to potężna broń w walce z różnymi chorobami. Czy wiesz, jak o niego zadbać, by cieszyć się zdrowiem przez długie lata? Poczytaj i zastosuj! Wzmocnij się!

ESSIAC® proszek,   ESSIAC® ekstrakt,   ESSIAC® kapsułki – suplementy diety, wszystkie postacie dopuszczone do obrotu w Polsce.

Hurt-Detal.   Wysyłka do każdego kraju Unii Europejskiej!

http://www.vol-mal.com.pl/essiac/          http://www.essiac.pl/          https://original.essiac.pl/


ESSIAC® Oryginalna ziołowa receptura Renemcaisse. Stosowana na całym świecie od 1922 roku. Uzupełnia niedobory w diecie. Zawiera składniki pochodzenia roślinnego o działaniu wzmacniającym system immunologiczny.

ESSIAC® dzięki ziołom będącym w składzie ma szerokie zastosowanie prozdrowotne i wielopłaszczyznowe działanie.
Precyzyjnie dobrana proporcja poszczególnych składników, dzięki subtelnym zależnościom pozwala osiągnąć maksymalny efekt poprawy zdrowia.


Zamów bezpłatny Katalog Medycyny Naturalnej!Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wszystkich tych, którzy chcą pokonać swoje
dolegliwości i przywrócić sprawność swojemu organizmowi.

http://www.vol-mal.com.pl/porady/


Życzymy Państwu, aby korzystanie z naszych usług, bezpłatnych porad z zakresu rekonwalescencji i profilaktyki zdrowotnej oraz zakupy dokonane w naszym Centrum Medycyny Naturalnej przyczyniły się do poprawy zdrowia, urody i wzrostu energii życiowej.

Więcej informacji na naszych stronach internetowych:

http://www.vol-mal.com.pl/essiac/         http://www.essiac.pl/         https://original.essiac.pl/


Terapia uzależnień, terapia odwykowa, lekomania, alkoholizm, narkomania, obżarstwo, nikotynizm, uzależnienie od papierosów, fajki, e-papierosy, liquid, cygara, substancje uzależniające, nałogi, zaburzenia czucia, zaburzenia emocjonalne, zaburzenia snu, kłopoty ze snem, depresje, nerwice, stany lękowe, niepokoje, wyciszenie, terapie odwykowe, nieodpłatne porady, ziołolecznictwo, zioła, zioła sypkie, sprzedaż ziół, suplementacja, preparaty ziołowe, parafarmaceutyki, mieszanki ziołowe, fitoterapia, zdrowa żywność, herbaty, herbaty ziołowe, składniki odżywcze, naturalne witaminy, uzupełnianie niedoborów dietetycznych, homeopatia, zaburzenia odżywiania, choroby, odkwaszanie organizmu, natura, profilaktyka, profilaktyka zdrowotna, uzdrawianie, immunologia, choroby autoimmunologiczne, gabinety, medycyna naturalna, medycyna alternatywna, medycyna niekonwencjonalna, medycyna biofizykalna, naturoterapia, biorezonans, długowieczność, wzmocnienie organizmu, sklep zielarski, sklepy zielarskie, moc natury, sekret zdrowia, pomysł na prezent dla zdrowia, aktywność fizyczna, dieta, lepsze samopoczucie, gabinet biorezonansu, gabinety biorezonansu, zabiegi, zabiegi biofizykalne, odtruwanie organizmu, oczyszczanie organizmu, rehabilitacja, alergologia, leczenie alergii, odczulanie alergii, zmiany skórne, atopowe zapalenie skóry, stany zapalne, candida, alergia, zdrowie, piękno, pasożyty, patogeny, bakterie, wirusy, pleśniaki, grzyby pleśniowe, uroda, …

mapa dla 1.CENTRUM MEDYCYNY NATURALNEJ VOL-MAL-BIOMED - GENERALNY PRZEDSTAWICIEL ESSIAC®


Lista branż przypisanych firmie :

 


Informacja Gospodarcza

Informacja Medyczna
Statystyki Statystyki
Statystyki
355656016